Wesele Marii i Damiana - Stodoła / Pałacyk pod Lipami 5
18.jpg


To była nasza pierwsza realizacja - od winietek na stołach gości, po tablice powitalne, dekoracje florystyczne czy kącik zdjęciowy. W tym roku dekoracje ślubów udało nam się zrealizować dwukrotnie, więc od 2021 roku oficjalnie, pełne motywacji, pomysłów i gotowości do działania zaczynamy działać również kompleksowo z dekoracjami na Wasze przyjęcia. Oczywiście, jeśli macie ślub jeszcze w tym roku, to chętnie go dla Was ukwiecimy! :)
Pod tym linkiem znajdziecie naszą zaktualizowaną ofertę ślubną i link do ankiety, po której wypełnieniu na Waszych skrzynkach wyląduje oferta indywidualna. Pamiętajcie, że decydując się na nasze usługi dostajecie u nas jeszcze rabat na produkty ze sklepu, a nawet z wypożyczalni! :)


Ale może po kolei...Maria i Damian - nie wiem czy oni się kiedyś przestają uśmiechać? :)
Prywatnie, nasi znajomi, uwielbiający podróżować, zaufali nam w tym wyjątkowym dla nich dniu. Jako motyw przewodni przyjęcia wybrali oczywiście... podróże!

Zacznijmy jednak od dekoracji kościoła. Ceremonia odbyła się w kościele pw. Świętego Marcina w Swarzędzu. Aby rozjaśnić jego wnętrza, Para Młoda zdecydowała się na dekorację białym dywanem. Wzdłuż ławek zawiesiłyśmy z kolei wiązanki z białymi daliami w towarzystwie wstążek. Krzesła Pary Młodej przewiązałyśmy delikatnym, białym materiałem, dodałyśmy kwiaty. No i świece. Dają niezapomniany efekt, chociaż pamiętajcie, że nie w każdym kościele ich ustawienie jest możliwe.


Z kościoła na salę młodzi przejechali autem, do którego dekoracji przygotowałyśmy nasze drewniane tablice rejestracyjne. Cieszymy się, gdy przyszła para młoda decyduje się u nas na zakup lub wypożyczenie tego dodatku. Pokazuje to, jak niewiele trzeba, aby nawet z tak niepozornego elementu dnia ślubu, jak przejazd na salę weselną można było uchwycić wyjątkowe zdjęcia. A do tablic oczywiście wieniec - naturalny i delikatny.  

No dobrze, jesteśmy więc na sali. A tam... Gości przywitała  tablica powitalna z naszej wypożyczalni z jasnym przesłaniem - to wesele nie skończy się szybko! :) Do tego dekoracja kwiatów w starych walizkach wpisujących się w motyw przewodni przyjęcia oraz plan stołów  - tablica z mapą świata, nazwy stołów z państwami wybranymi przez młodą parę. To świetna alternatywa dla klasycznej numeracji, zresztą zobaczcie sami:
A co tam w środku? Pięknie, świeżo, delikatnie. Na weselu Marii i Damiana królowały kwiaty w odcieniach bieli i delikatnego różu; eustomy, astromerie, dalie, kosmosy, róże, gipsówka. Na stołach gości niskie bukiety, na stole Pary Młodej pojedyncze kwiaty i świece, przed stołem -  większa kompozycja.
Za młodymi  drewniane obręcze i pamiątkowy napis dopełniły całości dekoracji stołu prezydialnego.A na stołach winietki dla gości - kaligrafowane, ze starymi znaczkami i pieczątkami. To chyba jedna z naszych ulubionych realizacji :) Numerki na stoły? Między innymi Polska, Węgry, Meksyk - dopasowane do charakterów i temperamentu gości weselnych :) 

A na koniec pewien kącik z sali, przy którym można było się zatrzymać pomiędzy dwunastym toastem z rzędu, a piątą wytańczoną piosenką.

Wspólne zdjęcia Marii i Damiana  z ulubionych podróży, globus na starych książkach, instrukcja w wiekowej już maszynie do pisania, pocztówki do wypełnienia płynącymi z serca życzeniami czekające w starej walizce, no i lampeczki, które zawsze dodają magicznego klimatu. 

Zobaczcie sami, jak go zaaranżowałyśmy:
Wieść niesie, że wesele przyniosło dużo radości (i pizzę!), uśmiechu, kilka łez wzruszenia i niezapomnianą zabawę do białego rana. Ale jak to mówią, jacy ludzie, takie wesele, więc nie ma się co dziwić, że było super:)
Mamy nadzieję, że nasze dekoracje chociaż w małym stopniu przyczyniły się do tego niezapomnianego klimatu, który panował z Stodole / Pałacyku pod Lipami w to piękne, lipcowe popołudnie... i noc... no i sobotni poranek :)

Dajcie nam znać w komentarzach na fb, jak Wam się podobało :)@Martyna Woźniak Fotografia - dziękujemy! :)

Komentarze do wpisu (5)

17 maja 2022

1

17 maja 2022

1

17 maja 2022

1

17 maja 2022

1

17 maja 2022

1

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.