Regulamin wypożyczalni dekoracji

Regulamin wypożyczenia dekoracji

sklepu winietka-dekoruje.pl

 

Podmiotem wynajmującym dekoracje jest właściciel sklepu Winietka dekoruje, firma
Detale Agnieszka Szczepaniak
ul. Powstańców Wlkp 12/5,
61-895 Poznań
NIP 7781456016
REGON 367691190

zwana dalej Winietka dekoruje.

 

 1. Wypożyczane przez nas produkty wysyłamy do klienta 4 dni robocze przed wskazaną w wynajmie datą uroczystości. Jeśli klient odbiera produkt osobiście, obowiązuje ten sam termin.
 2. Klient otrzymuje umowę wypożyczenia w ciągu 2 dni od złożenia zamówienia w sklepie lub rezerwacji mailowej. Klient powinien wpłacić zadatek i odesłać podpisaną umowę w ciągu 3 dni roboczych od jej otrzymania. W przypadku przekroczenia tego terminu, rezerwacja zostanie automatycznie anulowana.
 3. Kwota wypożyczenia produktu oraz kaucji powinna zostać przekazana na poniższe konto. W przypadku odbioru osobistego istnieje możliwość zapłaty gotówką.

  Detale Agnieszka Szczepaniak
  ul. Powstańców Wlkp 12/5,
  61-895 Poznań
  mBank: 25 1140 2004 0000 3802 7700 1451

 4. Koszty wysyłki do klienta oraz wysyłki zwrotnej na adres firmy pokrywa klient. Wysyłki realizowane są poprzez firmę kurierską DPD. Zwrot wyłącznie poprzez firmę kurierską.
 5. Klient zobowiązuje się do nadania przesyłki zwrotnej maksymalnie dwa dni robocze po uroczystości. Przesyłka musi być w stanie nienaruszonym.
  W przypadku przekroczenia podanego terminu naliczona zostanie kara w wysokości wskazanej w umowie.
 6. Odpowiedzialność za wszelkie uszkodzenia lub opóźnienia w przesyłkach ponosi dostawca przesyłki - firma kurierska. Jeśli przy odbiorze paczki zauważycie naruszone opakowania, wgniecenia lub dziury, a po odpakowaniu zorientujecie się, że produkt jest uszkodzony - prosimy o spisanie protokołu reklamacji. To jedyna podstawa dochodzenia przez nas roszczeń z firmą dostarczającą. Jeśli czas i dostępność produktu pozwoli, postaramy się wysłać do Was kolejną paczkę z produktem, aby zapewnić Wam wybraną dekorację na uroczystość.
 7. Jeśli uszkodzenia produktu dokona klient, potrącamy:
  • całość kaucji, w przypadku, gdy wypożyczony produkt jest w stanie uniemożliwiającym dalsze wypożyczenie,
  • część kaucji, jeśli jesteśmy w stanie naprawić uszkodzenie. Kwota zależna jest od kosztu naprawy, ustalana na podstawie dostępnej oferty.
 8. Zgłoszenie braków wysłanego przez nas zamówienia po terminie uroczystości, taktowane będzie jako zagubienie lub uszkodzenie przez klienta.
 9. W przypadku zwrotu nieuszkodzonych produktów we wskazanym w pkt. 3 terminie, kaucja zostanie zwrócona na konto klienta podane w Umowie wynajmu, maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych od odebrania przez nas paczki zwrotnej. O zwrocie kaucji klient zostanie poinformowany mailowo.
 10. W przypadku rezygnacji przez klienta z usługi wypożyczenia po wpłaceniu zadatku, nie jest od zwracany.
 11. Kolorystyka oferowanych przez nas produktów może się nieznacznie różnić od tej, wskazanej na zdjęciach w sklepie. Jest to wynikiem różnych kalibracji ekranów oraz oświetlenia produktu przy wykonywaniu zdjęcia.
 12. W przypadku zamówienia większej ilości produktów, ceny za wypożyczenie ustalamy indywidualnie.
 13. Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu realizacji Zamówienia. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Winietka dekoruje w celu realizacji Zamówień - firmy kurierskie. Administratorem danych osobowych jest Winietka dekoruje. Zamawiającemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawienia lub usunięcia z bazy firmy.
 14. Spory, które mogłyby wyniknąć podczas wykonywania prac strony będą rozstrzygać polubownie, a w przypadku niemożliwości porozumienia, za pośrednictwem właściwego Sądu Rejonowego.
 15. W sprawach nieuregulowanych niniejszą umową będą miały zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl